Služby

Prezentácia a konzultácie

Ponúkame osobnú prezentáciu systému COMES OEE u vás v podniku. Aplikáciu vysvetlíme a ukážeme vám príklady nasadenia u výrob obdobných tej vašej. Môžete požiadať o prezentáciu vyplnením a odoslaním formulára.

COMES OEE je osvedčeným riešením u rady podnikov, ktorým pomáha vo vyhodnocovaní celkovej efektivity výroby!

Projekt monitoringu výroby a OEE

Zavádzanie a implementácia projektu OEE nekončí len s nákupom softvéru. Po začatí projektu OEE budú smerovať ďalšie aktivity k úspechu nasadenia COMES OEE. Ako výsledok projektu OEE získate novú KPI - Celkovú efektivitu zariadení. To môže mať zásadný pozitívny vplyv na Vaše podnikanie.

COMPAS odborníci na Vás prevedú celým procesom, prípravou, inštaláciou i využívaním COMES OEE, aby ste získali čo najviac prínosov z projektu OEE. COMPAS konzultanti Vám pomôžu s projektom OEE, udržať veci jasné a jednoduché.

Pozývame Vás na semináre

Pre našich zákazníkov i záujemcov o zvýšenie efektivity výroby organizujeme pravidelné odborné semináre. Prezentácia a semináre sú bezplatné. Ak máte záujem, napíšte nám a môžeme Vás zaradiť na najbližší seminár. Požiadať môžete vyplnením formulára dole.

Nižšie nájdete semináre a výstavy o celkovej efektivite zariadenie, kde oi. predstavíme tiež COMES OEE:

Požiadať o kalkuláciu

Zaujala vás aplikácia COMES OEE? Radi vám predložíme bezplatnú kalkuláciu pre vašu firmu. Napíšte nám svoj ​​kontakt a my sa s vami obratom spojíme a preberieme vaše požiadavky a navrhneme vhodné riešenie.